Zamknij

Aktualne Rekrutacje

Regionaly Koordynator Sprzedaży

Sales, Polska Centralno-Zachodnia (Hybrid)

Lokalizacje: Kujawsko-Pomorskie i wybrane powiaty województw: Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie. Część czasu praca zdalna (home office), część czasu praca w terenie

Zadania:

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych na terenie województw: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie oraz Wielkopolskie
  • Utrzymywanie oraz rozwój pozytywnych relacji z klientami oraz doradztwo w zakresie sprzedaży w kanale tradycyjnym
  • Opracowanie planów utrzymania oraz wzrostu liczby klientów w obrębie obszaru sprzedaży
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • Efektywna komunikacja z zespołem w celu zapewnienia doskonałej obsługi klienta
  • Stałe rozwijanie wiedzy technicznej oraz wykorzystywanie znajomości strategicznych produktów i linii produktowych
  • Dostarczanie informacji dotyczącej rynku, a także informacji zwrotnej
  • Zapewnienie właściwej implementacji merchandisingu u klientów poprzez aktywny udział w całym procesie oraz we współpracy z kierownikiem zespołu, klientami i działem marketingu
  • Monitorowanie poszczególnych aktywności dystrybutorów takich jak poziom zamówień dla sklepów, dostępność oferowanych towarów czy poziom obsługi
  • Przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych oraz proaktywne wspieranie promocji produktów poprzez ich prezentacje, szkolenia produktowe, itp.
  • Realizacja ustalonych planów sprzedaży oraz inne zadania związane ze współpracą z klientami
  • Aktywna współpraca i koordynacja działań z przedstawicielami dystrybutorów

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Motywacja oraz zainteresowanie pracą w branży technicznej
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta oraz budowania relacji biznesowych
  • Ukierunkowanie na osiąganie wyników i celów
  • Systematyczność oraz wysoki stopień organizacji pracy i zaangażowania
  • Samodzielność, elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju w regionie o dużym potencjale
  • Dobrze rozwinięte umiejętności handlowe, negocjacyjne i analityczne
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Ważne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę – pełny etat, elastyczny czas pracy
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Samochód służbowy
  • Telefon i laptop
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ambitne i motywujące wyzwania
  • Szkolenia techniczne jak i personalne
  • Dofinansowanie świadczeń dodatkowych (karta MultiSport, wypoczynek, ubezpieczenie na życie)
  • Praca w międzynarodowej firmie dająca dobrą okazję do rozwoju umiejętności zawodowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.