Zamknij

Aktualne Rekrutacje

Praktykant /-ka w Dziale Zobowiązań (Accounts Payable)

Dział Zobowiązań (Accounts Payable), Warsawa

Stanley Black & Decker to największy światowy producent (Fortune 500) narzędzi przemysłowych i ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym. Nasze marki: Stanley, Bostitch, Black&Decker, DeWalt, Stanley Security Solutions, Facom.
Nasza strona www: http://kariera.sbdinc.pl/

Obecnie poszukujemy do naszego biura w Warszawie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Zapoznanie się z funkcjonowaniem działu zobowiązań
  • Wyjaśnianie niezgodności na fakturach
  • Sprawdzanie sald dostawców oraz kontakt z nimi w celu wyjaśnienia rozbieżności
  • Werifikacja przychodzących dokumentów
  • Przygotowywanie zestawień w Excelu
  • Skanowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych

Wymagania:

  • Student / studentka kierunków ścisłych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych – francuski, włoski, niemiecki, inne – mile widziana)
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Nieodpłatne praktyki
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia z zakresu funkcjonowania działu księgowości w międzynarodowej korporacji
  • Elastyczność w zakresie godzin oraz długości trwania praktyk –do indywidualnego ustalenia

Prosimy o wpisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.