Zamknij

Aktualne Rekrutacje

Młodszy Księgowy w Dziale Cash & Banking

Cash & Banking, Warszawa

Stanley Black & Decker to największy światowy producent (Fortune 500) narzędzi przemysłowych i ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym. Nasze marki: Stanley, Bostitch, Black&Decker, DeWalt, Stanley Security Solutions, Facom.
Nasza strona www: http://kariera.sbdinc.pl/

Obecnie poszukujemy do naszego biura w Warszawie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowywanie płatności automatycznych i manualnych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie sald kont
  • Optymalizacja przepływów finansowych
  • Przygotowywanie raportów na zamknięcie miesiąca
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – księgowość, finanse
  • Min. rok doświadczenia w obszarze księgowości
  • Znajomość pakietu MS Office, MS Excel na poziomie dobrym
  • Znajomość systemu SAP lub Navision będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Kompetencje: umiejętności analityczne (szybka identyfikacja problemu i wypracowywanie rozwiązań), świetna organizacja pracy i wielozadaniowość; chęć ciągłego rozwoju

Oferujemy:

  • Nowe biuro przy Metrze Rondo Daszyńskiego, 10 metrów od wyjścia z metra
  • Pracę w międzynarodowej firmie pozwalającą na profesjonalny rozwój i podniesienie umiejętności językowych
  • Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny

We reserve the right to reply to selected offers only.

Please include the following clause in your message: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.