Zamknij

Aktualne Rekrutacje

Elektryk Zmianowy (Wrocław)

, Wrocław

StanleyBlack&Decker to amerykański producent i dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.

Od 1992 roku, w Stanley Fastening System Poland Sp. z o.o., w nowoczesnym, rozwijającym się zakładzie produkujemy pełen asortyment certyfikowanych (pod marką Bostitch oraz DeWalt) i specjalistycznych gwoździ (około 1000 typów, około 12 miliardów rocznie) do pistoletów pneumatycznych, stosowanych w sektorze przemysłowym oraz w budownictwie.

Lokalizacja: ul. Jerzmanowska 4, Wrocław (7 km od centrum Wrocławia)

O Stanowisku

Dział Utrzymania Ruchu

Praca w systemie 3-zmianowym: zmiana I: 6-14, zmiana II: 14-22, zmiana III: 22-06.

Ofertę kierujemy do kandydatów z doświadczeniem, zainteresowanych pracą w środowisku przemysłowym (przemysł ciężki) – w zakładzie stosującym na co dzień rozwiązania LEAN Manufacturing.

Główne zadania:

  • zachowanie ciągłości i płynności produkcji poprzez wykonywanie prac naprawczych, remontowych, modernizacyjnych i konserwacyjnych maszyn i urządzeń zakładu
  • realizacja odrębnych projektów, ukierunkowanych na zwiększenie zdolności operacyjnej maszyn i urządzeń zakładu
  • optymalizacja kosztów eksploatacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane: elektrotechnika, elektronika, automatyka)
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata w pracy elektryka lub elektronika
  • podstawowa znajomość sterowników PLC, serwonapędów
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym I zmiana 6-14, II zmiana 14-22, III zmiana 22-06)

Mile widziane:

  • znajomość sterowników Mitsubishi, Telemecanique, Siemens
  • znajomość programowania paneli HMI
  • doświadczenie w pracy w przemyśle
  • znajomość procedur Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat-bezpośrednie zatrudnienie przez firmę Stanley
  • stabilne warunki formalno-prawne w ramach umowy o pracę
  • program szkoleniowy ukierunkowany na gruntowne poznanie koncepcji Lean Manufacturing i zdobycie umiejętności praktycznego używania narzędzi i technik Lean w środowisku przemysłowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (system nagród oraz premiowania – powiązany z wynikami bussinesowymi zakładu oraz realizacją wyznaczonych zadań operacyjnych)
  • dodatek za II i III - zmianę naliczany od wynagrodzenia zasadniczego
  • system premiowania powiązany z jakością i wydajnością pracy oraz premia frekwencyjna
  • nagrody za osiągnięcia i udoskonalenia procesowe
  • przejrzysty plan urlopowy
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karnety na zajęcia rekreacyjne, bilety kinowe w systemie „BENEFIT”, „extra – świadczenie” pieniężne, świadzenia na mikołaja dla dzieci)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program zabezpieczenia emerytalnego opłacany w całości przez Pracodawcę – PPE
  • Możliwosć dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Lokalizacja

  • Stanley Fastening Systems Poland; ul. Jerzmanowska 4, 54-519 Wrocław
    (7 km od centrum  Wrocławia, 800 metrów od obwodnicy autostradowej, dojazd autobusami: 609, 249, 109 lub 129 oraz  PKP relacji Legnica - Wrocław Żerniki)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.