Zamknij

Nasze działy

Purchase to Pay (PTP) - Accounts Payable

Do naszych obowiązków należy: procesowanie faktur, komunikacja z dostawcami oraz rozwiązywanie kwestii dot. procesów AP. Podczas codziennej pracy współpracujemy z Zespołami Księgi Głównej, Skarbu i MDM oraz zapewniamy wsparcie dla jednostek kontrolnych i biznesowych.

Purchase to Pay (PTP) - Cash & Banking

Dział Cash & Bank – Banki, Cash Flow, Cash Pool, Zlecenia Stałe, Polecenia Zapłaty, Wyciągi Bankowe i... dużo zabawy, to kilka określeń związanych z codzienną pracą w Dziale Cash & Bank. Dbamy o optymalizację naszych przepływów finansowych oraz o terminowe wykonanie wszystkich transakcji bankowych, jednocześnie utrzymujący wysoki poziom zaufania wśród naszych partnerów.

Travel & Expenses

Nasz zespół obsługuje klienta wewnętrznego – pracowników SBD w regionie EMEA. Do naszych obowiązków należą: procesowanie raportów wydatków pracowniczych, administracja służbowymi kartami kredytowymi, komunikacja z pracownikami oraz uczestnictwo we wdrażaniu nowego systemu do rozliczeń pracowniczych.

Record to Report (RTR) - VAT Accounting Team

Dział odpowiedzialny za terminowe przygotowywanie deklaracji VAT, Intrastat i deklaracji VAT UE zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowym w danym kraju. Współpracujemy z wieloma działami by wspólnie z IT wprowadzać aktualizacje podatkowe w naszych systemach księgowych. Dbamy również o poprawność zapisów księgowych na kontach VAT oraz zajmujemy się uzgadnianiem kont VAT-owych.

Record to Report (RTR) - General Ledger Team

Dział odpowiedzialny za całokształt procesów księgowych - sprawdzanie danych finansowych w systemie, uzgadnianie sald, udział w zamknięciach miesiąca, kwartału i roku. Bierzemy udział w procesie zarządzania organizacją poprzez dostarczanie aktualnych i rzetelnych informacji o finansach przedsiębiorstwa. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie spółki SBD w EMEA, współpracując ścisłe z działem kontrolingu.

Rebates Team

Zespół dedykowany do analizy zakładanych i udzielanych rabatów na podstawie przewidywań i realnej sprzedaży. Kalkulacje prowadzone są dla pięciu rynków: Północnego (Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Belgii, Skandynawii), Południowego (Hiszpanii, Portugalii, Włoch), Francji, Centralnej Europy i Bliskiego Wschodu. Do zadań zespołu należy również procesowanie płatności z tytułu zakontraktowanych rabatów.

Order to Cash (OTC), including AR

Dział odpowiedzialny za obszar Credit & Cash collections; zarządzanie ryzykiem kredytowym i ściąganie należności dla wszystkich jednostek biznesowych SBD. Zarządzanie działaniami w 10 krajach obszaru EMEA & ANZ (Europa, Middle East, Africa, Australia, New Zeland). Duży nacisk kładzie się na standaryzację i usprawnianie procesów, bliską współpracę z naszymi lokalnymi i outsourcingowymi Partnerami biznesowymi.

Financial Systems - MDM

Jeżeli prowadzisz globalną firmę, to masz do czynienia z wszelkiego rodzaju danymi. Jeśli masz do czynienia z danymi to potrzebny jest Ci Zespół, który tym zarządzi. Jeśli chcesz mieć zespół, który zarządza danymi, Master Data Management jest tym czego szukasz. Zespół stoi na straży poprawności danych w naszych systemach, aby były one właściwe i spójne. Podział na 3 podzespoły: Produkty, Dostawcy i Klienci sprawia, iż kluczowe procesy w naszej Organizacji przebiegają bez zakłóceń.

Financial Systems - Central Finance

Nowa organizacja w SBD odpowiedzialna za centralizację różnych wersji SAP na SAP 4 HANA.

IT - Service Desk

Dział IT w Stanley Black & Decker Polska zajmuje się pomocą techniczną dla pracowników całej korporacji w zakresie sprzętu i oprogramowania, dostarczając usługi w zakresie pierwszej, drugiej i trzeciej linii wsparcia.

IT - Expert Teams

* IT Site Support team
* Networking Team
* SAP Business Analyst Team
* Storage & Security Team

HR & Payroll

“Human resources” to są nasi ludzie, których wspieramy w strategicznych procesach jak: rekrutacja, systemy ocen, rozwój, coaching & ścieżki karier

Commercial - Sales

Dział sprzedaży świetnie radzi sobie zarówno na rynku tradycyjnym jak i nowoczesnym. Naszym celem jest skuteczna sprzedaż marek na rynku, a także zapewnienie kompleksowego wsparcia klientom. Za sprawą zgranego zespołu handlowców oraz koordynatorów sprzedaży działających na terenie całej Polski, nasze produkty można znaleźć zarówno w piwnicy majsterkowicza jak i warsztacie profesjonalisty.

Commercial - Marketing

Zgrany zespół kreatywnych osób, z dużym poczuciem humoru, otwartych na nowe rozwiązania i możliwości biznesowe. Świetnie radzimy sobie z liczbami jak i projektami wizerunkowymi. Naszym głównym celem jest tworzenie pozytywnych relacji z otoczeniem, dzięki czemu nasze produkty znajdują się wysoko na liście życzeń Klientów.

Commercial - Customer Service

Dział Obsługi Klienta dla Polski, krajów bałtyckich i krajów bałkańskich odpowiada za pełen proces dla produktów marek Stanley, DeWalt, Black&Decker, Facom, Bostitch, Powers. Do codziennych zadań naszych specjalistów należy m.in. współpraca z klientami, działami sprzedaży, marketingu, planowania, transportu, magazynowania, a także finansów.