Zamknij

Nasze działy

Accounts Payable Team

Jesteśmy zespołem otwartych, wykwalifikowanych specjalistów, świadczących usługi najwyższej jakości, dla zewnętrznych jak i wewnętrznych klientów. Do naszych obowiązków należy: procesowanie faktur, komunikacja z dostawcami oraz rozwiązywanie kwestii dot. procesów AP. Podczas codziennej pracy współpracujemy z Zespołami Księgi Głównej, Skarbu i MDM oraz zapewniamy wsparcie dla jednostek kontrolnych i biznesowych.

Accounts Receivable Team

Dział Należności w naszej organizacji składa sie z 8 osób , które na codzień zajmują sie księgowaniem wpłat od klientów dla Centralnej I Wschodniej Europy.
Usługi w obrębie należności świadczymy w oparciu o najwyższe standardy, utrzymując wysoki poziom automatyzacji a tym samym jakości wykonywanej pracy.
Jednocześnie jesteśmy dużym wsparciem dla lokalnych Kontrolerów Kredytowych oraz ich Zespołów.

Commercial Customer Service

Dział Obsługi Klienta dla Polski, krajów bałtyckich i krajów bałkańskich. Pełen proces „order to cash” dla produktów marek Stanley, DeWalt, Black&Decker, Facom, Bostitch, Powers. Codzienna współpraca z klientami, działami sprzedaży, marketingu, planowania, transportu, magazynowania, finansami.

Customer Service Transactional

Zespół Transakcyjnej Obsługi Klienta to 20 specjalistów, których głównym celem jest profesjonalna obsługa zleceń sprzedaży klientów z Regionu EMEA. Szybkość i jakość oraz satysfakcja klienta stanowią priorytety codziennej pracy działu. Wierzymy, że sukces naszych działań zapewniają jasno określone cele, standardowe procedury, optymalne rozwiązania, elastyczność i efektywna komunikacja.

Human Resources

“Human resources” ta są nasi ludzie, których wspieramy w strategicznych procesach jak: rekrutacja, systemy ocen, rozwój, coaching & ścieżki karier

Intercompany

Grupa mediatorów skupiona na zapewnieniu połączeń wewnętrznych organizmu w doskonałej kondycji. Entuzjazm oraz kreatywnośc sprzężone w celu ciągłego kształtowania przepływu (faktury) z centrum (DC/fabryki) do peryferii (organizacja sprzedażowa).

General Ledger

Nasz zespół to 30 osób odpowiedzialnych za całokształt procesów księgowych dwóch największych dywizji firmy: CDYI i IAR. Podzieleni jesteśmy na 5 geograficznych dywizji i świadczymy usługi dla ponad 20 Europejskich krajów. Co miesiąc księgujemy ok 17 tysięcy linii, co daje imponujący wynik prawie 600 linii na osobę!

Integration Team

Zespół integracji organizuje i nadzoruje relokację procesów typu back office (księgowanie faktur, księga główna, obsługa płatności, zarządzanie gotówką, obsługa bazy danych) z jednostek biznesowych zlokalizowanych na terenia Europy do centrum usłóg wspólnych. Process ten obejmuje: przekazanie wiedzy niezbędnej do przeniesienia usług, dokumentację procesów biznesowych, szkolenia i wsparcie merytoryczne zespołu osób, które zajmą się obsługą tych procesów w centrum usług wspólnych w Warszawie.

Inventory & Distribution

Grupa wysoko wyspecjalizowanych chirurgów stale dbająca o serce biznezu narzędziowego w Europie. Połaczenie umiejętności oraz doświadczenia, aby zapewnić ciągły obieg krwi (materiałów) bez zbędnych oporów (odchylenia, inne koszty) do kluczowych organów (organizacja sprzedażowa)

IT

Dział IT w Stanley Black & Decker Polska zajmuje się pomocą techniczną dla pracowników całej korporacji w zakresie sprzętu i oprogramowania, dostarczając usługi w zakresie pierwszej, drugiej i trzeciej linii wsparcia.

Marketing

Zgrany zespół niezwykle kreatywnych osób, z dużym poczuciem humoru i oryginalnej aparycji, otwartych na nowe rozwiązania i możliwości biznesowe. Świetnie radzimy sobie z liczbami jak i projektami wizerunkowymi. Naszym głównym celem jest tworzenie pozytywnych relacji z otoczeniem, dzięki czemu nasze produkty znajdują się wysoko na liście życzeń Klientów.

MDM (Master Data Management)

Jeżeli prowadzisz globalną firmę, to masz do czynienia z wszelkiego rodzaju danymi. Jeśli masz do czynienia z danymi to potrzebny jest Ci Zespół, który tym zarządzi. Jeśli chcesz mieć zespół, który zarządza danymi, Master Data Management jest tym czego szukasz. SBD MDM Team to grupa 10 pracowników, którzy stoją na straży poprawnosci danych w naszych systemach, aby byly one wlasciwe i spójne. Podzial na 3 podzespoły: Produkty, Dostawcy i Klienci sprawia, iz kluczowe procesy w naszej Organizacji przebiegają bez zakłóceń.

Sales

Dobrze dobrany zespół osób, z profesjonalnym podejściem do kwestii zawodowych i skutecznych w działaniu. Równie dobrze radzimy sobie w sprzedaży na rynku tradycyjnym jak i nowoczesnym. Naszym celem jest skuteczna sprzedaż marek na rynku, dzięki czemu nasze produkty można znaleźć zarówno w piwnicy majsterkowicza jak i warsztacie profesjonalisty.

Travel and Expense Team

Nasz zespół obsługuje klienta wewnętrznego – pracowników SBD w całej Europie. Jesteśmy grupą otwartych i wyszkolonych specjalistów, nastawionych na ciągły rozwój. Do naszych obowiązków należą: procesowanie raportów wydatków pracowniczych, administracja służbowymi kartami kredytowymi, komunikacja z pracownikami oraz uczestnictwo we wdrażaniu nowego systemu do rozliczeń pracowniczych.

Cash & Bank

Dział Cash & Bank – Banki, Cash Flow, Cash Pool, Zlecenia Stałe, Polecenia Zapłaty, Wyciągi Bankowe i... dużo zabawy, to kilka określeń związanych z codzienną pracą w Dziale Cash & Bank. Zespół 11 pracowników dbających o optymalizację naszych przepływów finansowych oraz o terminowe wykonanie wszystkich transakcji bankowych, jednocześnie utrzymujący wysoki poziom zaufania wśród naszych partnerów.